Paarisuhte materjalid

Paarisuhet tugevdavad materjalid

Tahame pakkuda kogudusena tasuta materjali, et parandada paarisuhteid, sealhulgas suhteid lastega. Terve paarisuhe aitab kaasa nii vanemate kui ka laste vaimsele tervisele, tervetest suhetest võidab selgelt iga indiviid kui kogu ühiskond. „Vanemate paarisuhe on perekonna süda.“ (tarkvanem.ee). 

Sellele lehele koondatud salvestused sisaldavad igapäevaseid lihtsaid suhtlemisnippe, mida rakendades saab tõsta oma paarisuhte kvaliteeti ja vähendada koduse keskkonna stressi. Materjal parandab üksteise mõistmist ja aitab aru saada üksteise eripäradest. Samuti leiad siit näiteid, mis aitavad „Näpu peale panna“ näiteks oma päritoluperekonna mustritele, mille tõttu käitub kumbki pool endalegi teadmata samamoodi, nagu käituti tema lapsepõlvekodus. Tänu äratundmisele on võimalik oma mõttemustreid muuta. Head kuulamist!

1. osa

Kirglikkus ja kohustused

0:00 / 0:00
Kirglikkus ja kohustused

2. osa

Konfliktilõksud

0:00 / 0:00
Konfliktilõksud

3. osa

Kommunikatsioon

0:00 / 0:00
Kommunikatsioon

4. osa

Mis tõmbab käima?

0:00 / 0:00
Mis tõmbab meid käima?

Autoritest

Karita Kibuspuu, pereterapeut ja SA Sõbralt Sõbrale nõustaja,
Meelis Kibuspuu, Risttee koguduse pastor, pikaaegne Sõbralt Sõbrale OÜ tegevjuht

Meelis ja Karita on kogemustega suhtenõustajad, kes on aastate jooksul loonud ja helifailidena salvestanud erinevaid suhteteemalisi saateid. 

Liitu teated@risttee.ee meililistiga

Saadame aastas mõned tähtsad kirjad kogudust puudutavate sündmuste ja tähtsamate otsuste osas. Ei spämmi ja ei jaga Sinu e-posti aadressit kolmandatele osapooltele.

Koheselt tuleb Sinu postkasti automaatkiri, kus tuleb liitumine veelkord kinnitada, misjärel oledki listis :)