Sündmused

Pühapäevased teenistused

Pühapäeviti kell  11  kohtume Risttee koguduse ruumides (Kaunase pst 9a), et olla koos osaduses.
Usume, et just teiste inimestega koos olles saame olla julgustuseks üksteisele ja ka üheskoos ülistada.
Teenistusega samaaegselt toimuvad ka lastele pühapäevakoolitunnid.

“Kus kaks või kolm on minu nimel koos, seal olen mina nende keskel.” (Mt 18:20)

Tule Sina ka!

LIFT

LIFT on Risttee koguduse noortetöö, kuhu iga noor on oodatud. LIFT noored elavad oma elusid millegi suurema jaoks kui iseenda ning iga noorteõhtu eesmärk on aidata üksteisel jõuda oma vaimulikus kasvus järgmisele tasemele. Tahame tõsta kõrgeks Jumala nime ning aidata üksteises leida Jumala poolt antud eesmärki. Oleme ühisel teekonnal avastamas, kes me oleme, kuhu me kuulume ja mis on meie eesmärk. 

Hindame avatust ja ausust, head pulli ja väljakutseid. 

Igal reedel toimub midagi noorte jaoks. Selle suvine LIFT kämp toimub 30.juuli-02.august!

Hoia ennast kursis meie tegemistega
FB leheküljel – @LIFTnoored
IG kontol -@LIFTnoored

Vahetut suhtlust hoiame Snapchati grupis. Kui soovid sellest osa saada, siis kirjuta meile! (Võid julgelt saata Messangeris sõnumi meie noortejuhile Kadi Tingasele.)

Suur noortekas toimub korra kuus ning kogunetakse Risttee ruumides (Kaunase puiestee 9a). Koos ülistatakse ja kuulatakse temaatilist jutlust, mängitakse vahvaid mänge ning jagatakse elusid ja arutatakse teema üle väiksemates gruppides.

Koduka Liftidel saame kokku hoopis erinevates avatud kodudes (noorte endi või Risttee koguduse liikmete kodudes), kus kuuleme kellegi tunnistust sellest, kuidas Jeesus on nende elu muutnud. Kindlasti sööme ja chillime, palvetame ja jagame kuidas vahepeal läinud on. 

Korra kuus toimub poiste-tüdrukute LIFT, mis tähendab, et samal ajal toimub tegelikult paralleelselt 2 erinevat LIFT-i, üks poistele ja teine tüdrukutele. Püüame luua keskkondi, mis toetaks jüngerlust ning üheskoos Piibli uurimist.

Igas kuus toimub ka üks LOFT. See tähendab, et tavalise noorteka asemel on meil erinevad õpitoad, kus noored saavad harjutada laulmist või erinevaid pille (kitarri, klaverit, bassi, ukulelet, cajoni jne). Eelnev kogemus õppimiseks pole vajalik. Hooaja lõpuks saavad noored kogemuse koos bändina esineda. Kindlasti leidub tegevust ka neile, kes ei ole muusikahuvilised! 😉

Suvelaager LIFT Kämp on must-have! Korraldame igal suvel noortele põneva ja sisuka noortelaagri, et vaheajast võtta maksimumi! Laagris õpime Jumala kohta läbi hommikuste ja õhtuste sessioonide, ülistame ning palvetame. Meie laagrile on omane ka kindlasti eneseületuslikud mängud, mille emotsioonid kauaks meelde jäävad! Plaanis on põnevad töötoad, ujumine, grupiajad ja palju muud!

Selle suvine LIFT kämp toimub 30.juuli-02.august!

Ülistusõhtu

Ülistusõhtu on hetk ja aeg, mil tuleme kogudusena kokku, et ülistada meie Loojat. See on aeg, kus saame olla ja puhata Jumala ligiolus. See on keskkond, kus tahame panna kogu oma fookuse Tema peale ning ühineda palves. Ootame Sind meiega ülistama!

Iga kuu esimesel teisipäeval kell 19 koguneme üheskoos Risttee koguduse hoones selleks, et  kiita, tänada ja ülistada meie vägevat Jumalat!

Kodugrupp

Risttee kodugrupid on üks keskkond, kus saame koos kasvada Jumala tundmises ja kokku kasvada koguduse perekonnana.  Kodugrupid on selleks, et oleks võimalus väiksemas ja vahetumas seltskonnas mõnusalt vestelda, arutleda, üksteise eludele kaasa elada ja üksteist toetada. Kodugrupis võtame aega, et palvetada üksteise eest, koguduse eest ja inimeste eest, kelle keskel elame. Kodugrupi peamine mõte on osadus ehk üheskoos olemine ja oma elude jagamine.
Kodugrupi aeg võiks jaguneda neljaks osaks:
  1. Igaüks jagab, kuidas tal parasjagu läheb ja mis on tema väljakutsed.
  2. Igaüks jagab, milline on tema suhe Jumalaga.
  3. Arutelu valitud teemal või mõni küsimus Piiblist.
  4. Palveaeg, mis ei ole lihtsalt kiire palve, vaid aja võtmine palveks ja eestpalveks, mille jooksul püüame ka kuulata, mis Jumal tahab öelda.
Soovitused:
Teemavalikul lähtuda Risttee viimasest pühapäevasest jutlusest või parasjagu toimuvast seeriast. Kodugrupid kogunevad üle nädala grupile sobival ajal, aga võib kohtuda ka iganädalaselt või kord kuus.

DNA

DNA grupid on 2-3 liikmelised väikegrupid, kuhu kuuluvad samast soost inimesed. See on keskkond, kus on oluline vastastikune usaldus ja avatus. DNA grupis jagame oma sügavamaid isiksuse ja hinge teemasid. Küsime üksteiselt ausaid küsimusi ja seeläbi toetame üksteise vaimulikku kasvu ja puhtust. DNA grupis on oluline olla haavatav ja tunnistada oma vigu, eksimusi, patte. Oluline on üksteise toetamine ja hinnanguvaba õhkkond, et igaüks tunneks ennast aktsepteerituna ja kogeks läbi kaaslaste Jumala armu vabastavat ja tervendavat väge.

Liitu teated@risttee.ee meililistiga

Saadame aastas mõned tähtsad kirjad kogudust puudutavate sündmuste ja tähtsamate otsuste osas. Ei spämmi ja ei jaga Sinu e-posti aadressit kolmandatele osapooltele.

Koheselt tuleb Sinu postkasti automaatkiri, kus tuleb liitumine veelkord kinnitada, misjärel oledki listis :)